اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
جمعه 10 تير 1401 - 01 July 2022
شناسه خبر: 8737
تاریخ خبر: 1400/11/20
ساعت: 17:25
در ادامه سفر به شهرستان ورامین و پیشوا؛

دکترمخبر از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد

معاون اول رییس جمهوری بعداز ظهر امروز(چهارشنبه) در ادامه سفر به شهرستان ورامین و پیشوا از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد.

دکتر محمد مخبر در بازید از واحدهای صنفی و تجاری توزیع اقلام عمومی و مورد نیاز مردم در شهرستان پیشوا با گفتگوی مستقیم با مردم و واحدهای صنفی در جریان روند قیمت کالاهای مورد نیاز مردم و همچنین مشکلات واحدهای صنفی این منطقه قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور در ادامه نیز در محل احداث قطار حومه ای منطقه جنوب شرقی استان تهران حاضر شد و از نزدیک مشکلات زیرساختی، فنی و عمرانی تکمیل و تجهیز این ایستگاه قطار را بررسی کرد.

بازدید از پروژه نیمه تمام یک بیمارستان بخش غیردولتی، چگونگی مراحل تکمیلی ساخت و ساز بیمارستان شهید مفتح ورامین و همچنین تجهیز امکانات درمانگاه عمومی و شبانه روزی شهید مهتدی شهرستان پیشوا از دیگر بخش های سفر معاون اول رییس جمهور به جنوب شرق استان تهران بود که با توضیحات مسئولان در جریان روند تکمیل، تجهیز و ساخت بخش های درمانی این دو مرکز درمانی قرار گرفت.

بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی  در شهرک صنعتی پیشوا نیز دیگر برنامه سفر دکتر مخبر به جنوب شرق استان تهران بود که در گفتگوی مستقیم با فعالان تولیدی این بخش در جریان مشکلات و موانع موجود بر سر راه فعالیت واحدهای صنعتی این شهرک قرار گرفت.

گفتنی است معاون اول رییس جمهوری پس از بازدیدهای خود از این واحدهای صنفی، تجاری، درمانی و صنعتی شهرستان ورامین بر ضرورت حل مشکلات مردم و واحدهای فعال این منطقه تأکید و دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.

r_rsar
اخبار برگزيده