اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
جمعه 8 مهر 1401 - 30 September 2022
شناسه خبر: 861
تاریخ خبر: 1393/12/20
ساعت: 16:47
با تصویب هیات وزیران؛

ورود و تردد خودروهای لوکس به خارج از مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی ممنوع شد/ تعیین قیمت خرید تضمینی پیله تر ابریشم و چای

هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود ، ورود و تردد خودروهای لوکس با حجم موتور بیش از ۲۵۰۰ سی سی به خارج از مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی را ممنوع کرد.

در این جلسه هیات وزیران که به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری تشکیل جلسه شد ، همچنین مهم ترین مسائل جاری کشور از سوی اعضا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این جلسه تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی پس از بحث و بررسی به تصویب هیات وزیران رسید.
هیات وزیران در راستای سیاست های حمایتی دولت به منظور حفظ ظرفیت تولید و اقتصادی نمودن فعالیت ها در این بخش، پیشنهاد تعیین قیمت تضمینی پیله تر ابریشم و چای درجه یک و دو را برای سال زراعی ۹۴-۱۳۹۳ به تصویب رساند.
بر این اساس، قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای در سال زراعی ۹۴-۱۳۹۳ برای درجه یک و دو به ترتیب معادل۲۱ هزار و ۸۰۰ ریال و ۱۲ هزار و یکصد ریال تعیین شد و قیمت فروش آن ها به خریداران برگ سبز چای، معادل ۳۳ درصد قیمت خرید تضمینی خواهد بود.
همچنین قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم پیله تر ابریشم برای سال زراعی ۹۴-۱۳۹۳ نیز به میزان ۱۵۱ هزار ریال تعیین شد.

r_rsar
اخبار برگزيده