اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
پنج‌شنبه 10 اسفند 1402 - 29 February 2024
شناسه خبر: 8306
تاریخ خبر: 1400/4/3
ساعت: 18:55
دکتر جهانگیری تاکید کرد:

واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه‌ای همگانی و انتظاری به حق است/شایسته نیست با ابهام‌ها و انتقاد‌ها در رسانه‌ها و افکار عمومی با کم تحملی و اهانت برخورد کرد

انتشار مطلب اهانت آمیز مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو به منتقدان روند توزیع واکسن کرونا و گران بودن قیمت واکسن ایرانی نسبت به واکسن خارجی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، واکنش معاون اول رییس جمهور را در پی داشت.

دكتر جهانگيري طي پي نوشتي به وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بر واكسيناسيون رايگان عمومي به عنوان دغدغه‌اي همگاني و انتظاري به حق تاكيد كرد و گفت: واكسيناسيون رايگان عمومي دغدغه‌اي همگاني و انتظاري به حق است كه بخشي از آن با واردات و بخشي ديگر با توليد داخلي به صورت همزمان در حال انجام است.
معاون اول ریيس جمهور در ادامه تصريح كرده است: نبايد به تقابل نادرست اين دو اقدام دامن زد و در عين حال شايسته نيست كه به ابهام ها و يا حتي انتقادها در رسانه ها و افكار عمومي با كم تحملي و اهانت برخورد كرد. لازم است در اين خصوص اقدام مناسب انجام شود.
متن كامل پي نوشت دكتر جهانگيري به وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به شرح زير است:
جناب آقاي دكتر نمكي، واكسيناسيون رايگان عمومي دغدغه اي همگاني و انتظاري به حق است كه بخشي از آن با واردات و بخشي ديگر با توليد داخلي به صورت همزمان در حال انجام است.
نبايد به تقابل نادرست اين دو اقدام دامن زد و در عين حال شايسته نيست كه به ابهام ها و يا حتي انتقادها در رسانه ها و افكار عمومي با كم تحملي و اهانت برخورد كرد. لازم است در اين خصوص اقدام مناسب انجام شود.

r_rsar
اخبار برگزيده