اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
سه شنبه 12 مهر 1401 - 04 October 2022
شناسه خبر: 8104
تاریخ خبر: 1399/12/16
ساعت: 16:20
با حضور دکتر جهانگیری انجام شد؛

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت حاج ابوالقاسم زارع در روستای احمد آباد مشیر/بازدید از نمایشگاه تولیدات واحد‌های تولیدی و توانمندی‌های روستاییان استان یزد

مرکز خدمات جامع سلامت حاج ابوالقاسم زارع در روستای احمد آباد مشیر روز شنبه با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت حاج ابوالقاسم زارع در روستای احمد آباد مشیر/بازدید از نمایشگاه تولیدات واحد‌های تولیدی و توانمندی‌های روستاییان استان یزددکتر جهانگیری در حاشیه این مراسم از بخش های مختلف مرکز خدمات جامع سلامت حاج ابوالقاسم زارع بازدید کرد و در جریان روند ساخت این این مرکز بهداشتی قرار گرفت.
این مرکز بهداشتی با همکاری و نظارت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در زیر بنای ۸۶۳ متر مربعی و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریالی و با همت یکی از خیرین کشور راه اندازی شده است.
همچنین دکتر جهانگیری در حاشیه این مراسم از نمایشگاه تولیدات واحد‌های تولیدی و توانمندی های روستاییان استان یزد بازدید کرد.
فعالیت این واحد‌های تولیدی با پیگیری ها و تلاش های معاونت توسعه روستایی، مناطق محروم و عشایر ریاست جمهوری، کمک های مالی و ارایه وام های با نرخ سود کم صندوق کارآفرینی امید و حمایت های کمیته امداد خمینی در راستای حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک و اشتغالزایی روستاییان در دولت تدبیر و امید فعالیت تولیدی خود را آغاز شده و توسعه یافته است.

r_rsar
اخبار برگزيده