اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
يکشنبه 13 آذر 1401 - 04 December 2022
شناسه خبر: 795
تاریخ خبر: 1393/11/23
ساعت: 13:11
دکتر جهانگیری در راهپیمایی 22 بهمن:

انقلاب و نظام همواره از پشتیبانی مردم برخوردار بوده است

معاون اول رییس جمهور به حضور پر شور مردم در راهپیمایی سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی همواره از پشتیبانی مردم برخوردار بوده است و یکی از سرمایه هایی که در اختیار نظام است همین حمایت و اعتماد مردم در مقاطع مختلف بوده است.

دکتر اسحاق جهانگیری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از سرمایه هایی که در اختیار نظام بوده و می باشد همین اعتماد و حمایت مردم از نظام در تمام مقاطع مختلف بوده است به ویژه در این مقطع که با مسائل جدی منطقه ای و بین المللی روبرو هستیم.
وی افزود: در مقطع فعلی که در داخل و بین الملل با مسائل جدی روبرو هستیم و در منطقه کشورهای اسلامی دچار بحران و آسیب های جدی هستند، ایران به عنوان لنگرگاه ثبات منطقه محسوب می شود.
معاون اول رییس جمهور اضافه کرد:در این مقطع نیاز است که ایران نقش جدی تری برای حل مسائل منطقه ای و بین المللی ایفا کند.
دکتر جهانگیری خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه به عنوان مهمترین پشتوانه ای است که مسئولان با اتکا به آن می توانند کشور را از مشکلات عبور دهند.

r_rsar
اخبار برگزيده