اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
يکشنبه 13 آذر 1401 - 04 December 2022
شناسه خبر: 751
تاریخ خبر: 1393/11/6
ساعت: 08:10

معاون اول رئیس جمهور به استان هرمزگان سفر می کند

معاون اول رئیس جمهور به منظور بازدید از استان هرمزگان و افتتاح و بهره برداری از چند پروژه، صبح دوشنبه به این استان سفر خواهد کرد.

دکتر اسحاق جهانگیری در این سفر یک روزه از پروژه نفت ستاره جنوب ، فاز ۲ اسکله شهید رجایی و طرح توسعه فاز سوم این اسکله بازدید خواهد کرد و سپس در یک بازدید هوایی از جزئیات مربوط به پروژه پل در دست ساخت خلیج فارس مطلع خواهد شد.
بازدید از منطقه آزاد قشم و شرکت در جلسه رسیدگی به مشکلات این منطقه از دیگر برنامه های دکتر جهانگیری در این سفر خواهد بود.
معاون اول رئیس جمهور در ادامه برنامه های این سفر، بیمارستان سوانح سوختگی بندرعباس را افتتاح می کند که همزمان با آن برخی از طرح های بهداشتی در سطح استان نیز به بهره برداری خواهند رسید.
دکتر جهانگیری همچنین در بخش پایانی این سفر در جلسه شورای اداری استان هرمزگان شرکت و به همراه مدیران استانی، مشکلات و مسائل هرمزگان را مورد بررسی قرار خواهند داد.
شایان ذکر است که شرکت و سخنرانی در کنگره ملی شهدای نوجوان و نیز تشکیل جلسه شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهور در هفته جاری است که روز سه شنبه در تهران انجام خواهد شد.

r_rsar
اخبار برگزيده