اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه 14 آذر 1401 - 05 December 2022
شناسه خبر: 6759
تاریخ خبر: 1398/1/12
ساعت: 21:17
دکتر جهانگیری در جمع مردم روستای رمانه شوشتر:

هیچ اولویتی برای دولت بالاتر از نجات جان مردم در برابر سیل نیست/ دولت برای جبران خسارات سیل در کنار مردم ایستاده است

معاون اول رئیس جمهور موکدا از مردم درخواست کرد در مواجهه با سیل اولویت آن‌ها نجات جانشان باشد و اظهار داشت: دولت با تمام توان در زمینه مقابله با سیلاب‌ها و پس از آن جبران خسارات سیل در کنار مردم ایستاده است و برای دولت هیچ اولویتی بالاتر از حفظ جان مردم نیست.

هیچ اولویتی برای دولت بالاتر از نجات جان مردم در برابر سیل نیست/ دولت برای جبران خسارات سیل در کنار مردم ایستاده است

دکتر اسحاق جهانگیری که به منظور مدیریت بحران سیل به استان‌های غربی و جنوبی کشورمان سفر کرده است، روز دوشنبه در مسیر عزیمت از خرم‌آباد به اهواز در جمع مردم روستای رمانه از توابع منطقه شعیبیه شوشتر حضور یافت و گفت: دولت وظیفه دارد مشکلات مردم منطقه را در مواجهه با سیلاب حل و سیل‌بند منطقه را تقویت کند.
وی افزود: به دنبال بارش‌های کم سابقه در جنوب غربی کشور سیل‌های بزرگی در حال ورود به خوزستان است. برای دولت در این زمینه مهمترین مساله جان مردم است و هیچ موضوعی بر این مساله اولویت ندارد.
معاون اول رئیس جمهور از مردم درخواست کرد در مواجهه با سیل اولویت را حفظ جانشان قرار دهند و اظهار داشت: دولت در مواجهه با سیل و مدیریت پیامدهای آن با تمام توان در کنار مردم است و جای نگرانی در این زمینه نیست.
دکتر جهانگیری تصریح کرد: اگر به هر دلیلی آب وارد خانه و روستاها شد، مردم در اولین فرصت جانشان را نجات دهند و این درخواست اصلی ما از مردم است.
وی با اشاره به خسارت‌های باقی مانده از سیلاب پیشین در منطقه شعیبیه شوشتر خاطرنشان کرد: اهالی منطقه شعیبیه شوشتر مطمئن باشند که خسارت‌های سیل قبل به آنها پرداخت می‌شود و همچنین اگر خسارت‌های جدیدی نیز به منطقه وارد شد، نسبت به پرداخت خسارات اقدام خواهد شد.
معاون اول رئیس جمهور از مردم محلی بابت مشارکت جدی در ساخت سیل بندها و همکاری با مسئولان برای مهار شرایط بحرانی تقدیر کرد.

r_rsar
اخبار برگزيده