اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
سه شنبه 8 آذر 1401 - 29 November 2022
شناسه خبر: 6524
تاریخ خبر: 1397/10/11
ساعت: 10:53
با حضور معاون اول رییس جمهور انجام شد؛

بهره برداری از ۸۰۰ واحد مسکن روستایی مددجویی در استان سیستان و بلوچستان

با حضور معاون اول رییس جمهور ۸۰۰ واحد مسکن روستایی مددجویی در استان سیستان و بلوچستان در اختیار مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گرفت.

بهره برداری از ۸۰۰ واحد مسکن روستایی مددجویی در استان سیستان و بلوچستاندكتر اسحاق جهانگيري روز سه شنبه در جريان سفر به استان سيستان و بلوچستان با حضور در شهرستان قصر قند ضمن بهره برداري از 800 واحد مسكن روستايي مددجويي در اين استان با حضور در يكي از اين خانه ها با توضيح مسئولان در جريان روند اقدامات و برنامه ريزي ها براي تامين مسكن مددجويان كميته امداد امام خميني(ره) و بهزيستي در مناطق محروم قرار گرفت.
معاون اول رييس جمهور همچنين از نمايشگاه دستاوردهاي استان سيستان و بلوچستان در مناطق محروم و صنايع دستي شهرستان قصر قند بازديد كرد.
در اين نمايشگاه صنايع دستي شهرستان قصر قند و طرح هاي اشتغالزايي بنگاه هاي كوچك كه با حمايت دولت و كميته امداد امام خميني (ره) ايجاد شده اند به معرض نمايش درآمده است.
دكتر جهانگيري در جريان بازديد از اين نمايشگاه گفتگوي صميمي با غرفه داران و صاحبان طرح هاي خود اشتغالي در جريان مسائل و مشكلات آنان قرار گرفت و دستورات لازم را در راستاي حمايت از توسعه اين طرحها در مناطق محروم به مسئولان صادر كرد.

r_rsar
اخبار برگزيده