اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
جمعه 11 فروردين 1402 - 31 March 2023
شناسه خبر: 632
تاریخ خبر: 1393/9/18
ساعت: 13:28
دکتر جهانگيري در مراسم افتتاح شرکت فروسيليس غرب پارس:

روا نيست نيروهاي توانمند به بهانه‌هاي سياسي و جناحي از صحنه مديريت حذف شوند

معاون اول رييس جمهور با تاکيد براينکه بايد قدر نيروهاي مديريتي و زحمت کش کشور را بدانيم، گفت: روا نيست که به بهانه هاي جناحي و سياسي نيروهاي توانمند کشور از صحنه مديريت حذف شوند.

دکتراسحاق جهانگيري پيش از ظهر امروز(سه شنبه) در مراسم افتتاح شرکت فروسيليس غرب پارس با اشاره به وجود سرمايه و منابع طبيعي فراوان در استان همدان، اظهار داشت: همه امکانات براي توسعه اين استان فراهم است و نيازمند آن هستيم که با يک مديريت دقيق اين امکانات در کنار يکديگر قرار گرفته و تکميل شود تا شاهد اشتغالزايي و ارزش افزوده در اين استان باشيم.
معاون اول رييس جمهور در ادامه از دست اندرکاران احداث اين کارخانه قدرداني و اظهار اميدواري کرد شاهد راه اندازي واحدهاي صنعتي بزرگتر در اين منطقه باشيم.
وي همچنين يکي از محدوديت هاي موجود براي اجراي طرح‌ها و پروژه ها را محدوديت منابع مالي عنوان کرد و گفت: درست است که نبايد رويه هاي انبساطي در پيش گرفته شود اما طرح هاي بزرگ نبايد به دليل محدوديت منابع و اعتبارات متوقف بمانند.
دکترجهانگيري اظهار اميدواري کرد در آينده شاهد تکميل طرح هاي نيمه تمام و اجراي طرح هاي جديد براي رشد و توسعه استان همدان باشيم.

r_rsar
اخبار برگزيده