اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه 14 آذر 1401 - 05 December 2022
شناسه خبر: 6023
تاریخ خبر: 1397/1/1
ساعت: 11:38

بازديد معاون اول رییس جمهور از مناطق زلزله زده کوهساران راور /تحويل نخستين واحد بازسازي شده در منطقه زلزله زده گورك

در نخستین روز از سال جدید معاون اول رییس جمهور با حضور در روستای گورک از مناطق زلزله زده بخش کوهساران راور بازدید کرد.

بازديد معاون اول رییس جمهور از مناطق زلزله زده کوهساران راور /تحويل نخستين واحد بازسازي شده در منطقه زلزله زده گوركدکتر جهانگیری صبح امروز اول فرورین ماه در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید از روستای زلزله زده گورک بخش کوهساران راور با اشاره به زلزله های سال 96 اظهار کرد: طبق گزارشات تخریب هایی در شهرستان های راور و کوهبنان در این زلزله ها داشته ایم.
وی با اشاره به سخنان رییس جمهور در بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان راور افزود: پیش بینی می کنیم با توجه به روند بازسازی واحدهای مسکونی، تا پایان تیرماه این واحدها تکمیل شود.
دكتر جهانگیری با اشاره به تحویل یک واحد مسکونی ساخته شده به صاحب آن بیان کرد: تحویل واحدهای ساخته شده توانایی دستگاه های اجرایی استان را نشان می دهد و امیدواریم تا پایان تیرماه ساخت واحدهای مسکونی به اتمام برسد. فرماندار راور نیز در این بازدید اظهار کرد: 50 درصد منازل مسکونی بخش کوهساران تحت تاثیر زلزله های سال 96 قرار گرفته اند و 50 واحد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.

در اين بازديد دكتر جهانگيري در چادر زلزله زدگان اين منطقه حضور يافت و در فضاي صميمي با آنها به گفتگو پرداخت.
همچنين با حضور معاون اول رییس جمهور اولین واحد بازسازی شده روستای زلزله زده گورک بخش کوهساران تحویل داده شد.
معاون عمرانی و فنی استاندارى كرمان هم گفت: در زلزله های سال گذشته که در منطقه هجدک به وقوع پیوست 200 واحد تیپ یک و دو در منطقه کوهساران شهرستان راور دچار خسارت شدند.

شناسه خبرنگار: 1040

r_rsar
اخبار برگزيده