اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه 14 آذر 1401 - 05 December 2022
شناسه خبر: 5304
تاریخ خبر: 1396/2/29
ساعت: 11:38

معاون اول رئیس جمهور با حضور در حسینیه ارشاد رأی خود را به صندوق انداخت/ملت ایران حماسه بزرگی خلق خواهد کرد که در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد/مردم با حضور در پای صندوق ها آینده خود و فرزندانشان را رقم بزنند

معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (جمعه) باتفاق همسر خود در حسینیه ارشاد حضور يافت و در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شرکت کرد

معاون اول رئیس جمهور با حضور در حسینیه ارشاد رأی خود را به صندوق انداخت/ملت ایران حماسه بزرگی خلق خواهد کرد که در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد/مردم با حضور در پای صندوق ها آینده خود و فرزندانشان را رقم بزننددکتر اسحاق جهانگیری پس از انداختن رأی در صندوق آرا در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: امروز روز بزرگی برای ملت ایران است مردم ما بعد از شنیدن دیدگاه ها و نظرات نامزدهای ریاست جمهوری فرصت انتخاب یافته و به طور گسترده در صحنه حاضر خواهند شد.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی ها و خبرهایی که از صبح از سراسر کشور رسیده حضور مردم در پای صندوق های آرا از نخستین ساعت روز گسترده بوده است.
وی تصریح کرد: ملت ما بهتر از هر کسی اهمیت و موقعیت زمانی و منطقه ای انتخابات امروز را درک می کند و حماسه بزرگی خلق خواهد کرد که در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه پیام حضور مردم به خارج از کشور این است که ملت ما متحد و یکپارچه از آرمان های انقلاب، امام و رهبری حمایت کرده و بر آن پافشاری می کند.
دکتر جهانگیری افزود: پیام داخلی این حضور گسترده این است که ملت ما خواهان کشوری مستقل است که راه پیشرفت و توسعه را برگزیده و بر این اساس انتخاب می کند.
دکتر جهانگیری در پاسخ به سوالی درباره سیاست خارجی دولت دوازدهم در صورت انتخاب دکتر روحانی گفت:سیاست خارجی ما ادامه سیاست های چهار ساله  گذشته خواهد بود. ما به دنبال تعامل با دنیا هستیم و از ارزشهای ایران و حقوق ملت دفاع خواهیم کرد.
وی ادامه داد: ما در تعامل با دنیا سازمانهای بین الملی برای رفع سوءتفاهم ها مذاکره خواهیم کرد.
وی در خصوص ارتباط با آمریکا گفت: ما با آمریکایی ها جز در خصوص موضوع هسته ای  مذاکره مستقیم نداشته ایم و اما در مورد مصالح منطقه و کشور بر اساس منافع ملی در زمان خود تصمیم گیری خواهیم کرد.
دکتر جهانگیری كه به همراه همسر خود در پاي صندوق راي حاضر شده بود، از مردم خواست تا در نخستین ساعات رأی گیری در پای صندوق های رأی حاضر شوند و آینده خود و فرزندانشان را رقم بزنند.

r_rsar
اخبار برگزيده