اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه 14 آذر 1401 - 05 December 2022
شناسه خبر: 5281
تاریخ خبر: 1396/2/13
ساعت: 17:07
در تماس هاي تلفني با استاندار گلستان و دو وزير صورت گرفت؛

دستور ويژه دكتر جهانگيري براي رسيدگي به مصدومان و محبوسان حادثه انفجار معدن در آزادشهر

معاون اول رييس جمهور بر ضرورت رسيدگي فوري به مصدومان حادثه انفجار معدن زمستان يورت در آزادشهر استان گلستان تاكيد كرد.

دكتر اسحاق جهانگيري عصر امروز(چهارشنبه) پس از جلسه هيات دولت و اطلاع از حادثه انفجار معدن ذغال سنگ زمستان يورت در آزادشهر استان گلستان، در تماس تلفني با استاندار گلستان و وزير صنعت، معدن و تجارت در جريان جزئيات اين حادثه قرار گرفت و خواستار بررسي ابعاد مختلف و علل وقوع اين حادثه قرار گرفت.
دكتر جهانگيري ضمن اعلام همدردي با حادثه ديدگان و خانواده هاي آنان، از استاندار گلستان خواست با فوريت و به صورت ويژه بستري و درمان كارگران و معدنكاران آسيب ديده را در دستور كار خود قرار دهند و همه ظرفيت ها و امكانات امدادي استان را براي يافتن كارگران محبوس شده بكار گيرند.
معاون اول رييس جمهور همچين در تماس تلفني با وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، از دكتر ربيعي نيز خواست مسائل درماني كارگران معدن زمستان يورت و جبران خسارات وارد شده به آنان را با جديت پيگيري كند.
دكتر جهانگيري از مراكز درماني و نيروهاي امدادي استان هم خواست به صورت ويژه به رسيدگي به حادثه ديدگان انفجار معدن زمستان يورت بپردازند و از هيچ اقدامي براي كمك كارگران عزيز فروگذار ننمايند.
گفتني است صبح امروز معدن ذغال سنگ زمستان يورت آزادشهر واقع در جاده خوش ييلاق در مسير آزادشهر به شاهرود دچار حريق و حادثه شد.

r_rsar
اخبار برگزيده