اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
جمعه 8 مهر 1401 - 30 September 2022
شناسه خبر: 4184
تاریخ خبر: 1394/12/8
ساعت: 07:00

دکتر جهانگیری آرای خود را به صندوق انتخابات انداخت/ انتخابات از نظر اجرایی بدون هیچ مشکلی برگزار خواهد شد

معاون اول رئیس جمهور در دهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد و آرای خود را داخل صندوق انداخت

دکتر جهانگیری آرای خود را به صندوق انتخابات انداخت/ انتخابات از نظر اجرایی بدون هیچ مشکلی برگزار خواهد شددکتر اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز (جمعه) در نخستین ساعات آغاز به کار رأی گیری انتخابات، با حضور در حوزه ی اخذ رأی مستقر در وزارت کشور، به نامزدهای مورد نظر خود برای نمایندگی مردم در مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری رأی داد.

دکتر اسحاق جهانگیری پس از انداختن رای خود به صندوق در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که انتظار می رفت مردم ایران از نخستین ساعات شروع رأی گیری حضور بسیار چشمگیری در سراسر کشور داشته اند و از شمال تا جنوب و در تمام شهرها و روستاها، حوزه های رأی گیری مملو از جمعیت است.

معاون اول رئیس جمهور مردم ایران را مردمی بسیار آگاه، دقیق و موقعیت شناس توصیف کرد و افزود: ملت ایران اهمیت حضور خود در انتخابات را می دانند و به مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به عنوان دو نهاد مهم تصمیم گیری نگاه می کنند.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: نقش رأی مردم در ایران هیچگاه زینتی نبوده است بلکه همواره نقشی تعیین کننده داشته است و مردم اطمینان دارند که با رأی خود می توانند در سرنوشت کشور تأثیرگذار باشند.

معاون اول رئیس جمهور اظهار امیدواری کرد: امروز حماسه ی بزرگ دیگری توسط ملت ایران رقم بخورد و حضور چشمگیری به ثبت برسد و مجالس شورای اسلامی و خبرگان قدرتمندی شکل بگیرد.

وی افزود: این دو مجلس حتماً پشتیبانی خواهند بود برای مسئولین خدمتگزار کشور که باید کارهای مهمی در جهت حل مشکلات مردم و کشور انجام دهند و تکلیف مسئولین اجرایی کشور نیز سنگین تر خواهد شد تا هر چه بیشتر به مردم ایران خدمت کنند.

معاون اول رئیس جمهور همچنین روند اجرایی انتخابات را مطلوب ومناسب ارزیابی کرد و گفت: البته مقدمات کار بیش از یک سال است که در وزارت کشور آغاز شده و وزیر کشور، معاونین وزارتخانه، استانداران، فرمانداران و بخشداران وقت زیادی برای مقدمات انتخابات صرف کرده اند.

دکتر جهانگیری خاطرنشان کرد: برای اولین بار است که فرمانداران و مسئولین اجرایی انتخابات دوره ی آموزشی دیده اند و از آنها در این خصوص آزمون گرفته شده و خوشبختانه از تسلط کافی برای انجام این کار برخوردار هستند.

معاون اول رئیس جمهور گفت: انتخابات از نظر اجرایی بدون هیچ مشکلی برگزار خواهد شد و مردم اطمینان داشته باشند که مسئولین اجرایی انتخابات امانتدار رأی مردم هستند و رأی مردم را همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند حق الناس می دانند که باید در برابر آن به خداوند و ملت ایران پاسخگو باشند.

معاون اول رئیس جمهور ادامه داد: مردم اطمینان داشته باشند آنچه به صندوق های رأی می رود همان اعلام خواهد شد.

r_rsar
اخبار برگزيده