اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
جمعه 8 مهر 1401 - 30 September 2022
شناسه خبر: 4176
تاریخ خبر: 1394/12/1
ساعت: 18:58
دکتر جهانگیری درجلسه شورای عالی اداری تصریح کرد:

تدوین نقشه راه نظام اداری کشور کاری ارزشمند بود/تحول در نظام اداری باید به افزایش رضایت جامعه و کارکنان دولت منجر شود

معاون اول رییس جمهور با اشاره به لزوم تحول در نظام اداری کشور، تدوین نقشه راه نظام اداری در دولت یازدهم را کاری ارزشمند دانست و گفت: کوچک و چابک سازی دولت، استقرار دولت الکترونیک، تربیت نیروی انسانی کارآمد و تلاش برای پاسخگویی به نیازهای جامعه ازاهداف مهم نقشه راه نظام اداری کشور است که باید با جدیت دنبال شود.

دکتر جهانگیری امروز(شنبه) در جلسه شورای عالی اداری با اشاره به اهمیت اهداف این شورا از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خواست تا با جدیت مصوبات جلسات شورا را پیگیری کند.

وی با بیان اینکه تغییرات مثبت بوجود آمده در تحول نظام اداری کشور باید در جامعه تبیین شود، گفت: نقشه راه نظام اداری می تواند از یک سو موجب تغییر و تحول و رضایت کارمندان دولت شده و از سوی دیگر موجب ارتقاء سطح رضایتمندی جامعه از دستگاه های اجرایی کشور شود.

در این جلسه پس از ارایه گزارش اقدامات انجام شده از سوی دکتر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، برخی از مواد مصوبات پیشین شورای اداری، نظیر مصوبه شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه های اجرایی و استانی، مصوبه سازماندهی فضاها و ساختمان های اداری، مصوبه تعیین جایگاه سازمانی حج و زیارت، الحاق پژوهشکده امور اقتصادی به وزارت امور اقتصاد و دارایی و نیز تفکیک انجمن اولیا و مربیان از سازمان مدارس غیر دولتی وتوسعه مشارکت های مردمی و خانواده وابسته به وزارت آموزش و پرورش اصلاح شد.

در جلسه امروز شورای عالی اداری کشور وزرای اقتصاد و دارایی، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادگستری حضور نیز داشتند.

گالری تصاویر
r_rsar
اخبار برگزيده