اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه 8 خرداد 1402 - 29 May 2023
شناسه خبر: 238
تاریخ خبر: 1393/1/16
ساعت: 16:32
معاون اول رييس جمهور:

دولت تدبير و اميد كارنامه قابل قبولي در سال 92 ارائه داد

معاون اول رييس جمهور با اشاره به مشکلات عديده اي که دولت يازدهم از ابتداي کار با آن روبرو بود گفت: دولت تدبير و اميد در شرايطي مسئوليت اداره کشور را پذيرفت که مشکلات و دغدغه هاي فراواني پيش روي مردم و کشور بود که به لطف خدا دولت توانست در همين چند ماه از سال 92 کارنامه قابل قبولي در پيشگاه خداوند و ملت ايران ارايه دهد.

دکتر اسحاق جهانگيري ظهر امروز (شنبه) در ديدار رييس جمهور با جمعي از مديران و کارکنان نهاد رياست جمهوري که در مسجد سلمان فارسي برگزار شد، تحريم‌ها و تأمين بودجه و منابع مالي مورد نياز را از جمله مهمترين مشکلات پيش روي دولت يازدهم برشمرد و افزود: با حمايت‌هاي مقام معظم رهبري، رهنمودهاي رييس جمهور و با پشتوانه ملت ايران، دولت توانست در اين مدت از بخش قابل توجهي از مشکلات با سرفرازي عبور کند.
معاون اول رييس جمهور يکي از ويژگي‌هاي دکتر روحاني را توجه به نظرات کارشناسي و خرد جمعي دانست و گفت: دکتر روحاني از ابتدا تأکيد داشتند که خرد جمعي بر تصميمات دولت حاکم باشد و نظم و مقررات جاري گردد.
وي اظهار اميدواري کرد:‌ با تدابيري که رييس جمهور اتخاذ کرده و با سياستگذاري‌هاي دولت، سال 93 سالي موفق‌تر از سال گذشته باشد.
دکتر جهانگيري اجراي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي و خروج از رکود را از اصلي‌ترين برنامه‌هاي دولت براي سال 93 خواند و گفت: دولت مصمم است اين موضوعات را با سبک مديريت جهادي دنبال کند.
معاون اول رييس جمهور با بيان اينکه رييس جمهور براي عبور از مشکلات و رفع دغدغه‌هاي مردم خود را براي هر هزينه‌اي آماده کرده است تصريح کرد: من در دولت‌هاي گذشته و در مجلس شوراي اسلامي سابقه فعاليت و مسئوليت داشته‌ام اما امروز به خود مي‌بالم که در چنين دولتي فعاليت دارم.
وي با اشاره به رويکرد دکتر روحاني مبني بر انجام کارهاي سخت و اتخاذ تصميمات دشوار افزود: دکتر روحاني همواره در تمام دوران مسئوليت خود چه در دوران دفاع مقدس و چه در شوراي عالي امنيت ملي، سخت‌ترين کارها را پذيرفته و تصميمات سخت اتخاذ کرده است.
وي با اشاره به مشکلات موجود و شرايط دشوار در سياست خارجي و داخلي و رکود تورمي که در کشور بي‌سابقه بود گفت: دکتر روحاني بر زير اين بار سنگين شانه نهاد و به لطف خدا و با حماسه مردم در 24 خرداد زمينه رفع بسياري از مشکلات فراهم شد.
معاون اول رييس جمهور در ادامه با اشاره به بازديدهاي مکرر رييس جمهور از خانواده شهدا، جانبازان و ايثارگران اظهار داشت: اينکه رييس جمهور هر هفته به يکي از خانواده‌هاي شهدا و جانبازان سر مي‌زند، بسيار ارزشمند و قابل تقدير است.

r_rsar
اخبار برگزيده