اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه 8 خرداد 1402 - 29 May 2023
شناسه خبر: 229
تاریخ خبر: 1393/1/9
ساعت: 18:07
معاون اول رييس جمهور:

با پشتيباني رهبر معظم انقلاب و هماهنگي قوا، همه مشکلات قابل حل است

معاون اول رييس جمهور گفت: با پشتيباني رهبر معظم انقلاب، بكارگيري تدبير و درايت و هماهنگي قوا، همه مشکلات مربوط به مسايل سياست خارجي، مشكلات اقتصادي و فرهنگي قابل حل است.

دكتر اسحاق جهانگيري در سومين روز از سفر خود به استان کرمان (شنبه 93/1/2) در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: خوشبختانه شکافي در ديوار تحريم‌ها بوجود آمده كه اميدواريم بتوانيم از حق هسته‌اي خود در مذاکرات دفاع و با رعايت خطوط قرمز و با استفاده از منطق، تحريم‌ها را از ميان برداريم.
دكترجهانگيري افزود: وقتي ايران از موضع منطق با دنيا سخن بگويد، حتي اگر برخي سران کشورها نيز بخواهند بدون منطق حرفي را مطرح کنند، نمي‌توانند سخن خود را در مجامع بين‌المللي به كرسي بنشانند.
معاون اول رييس جمهور با بيان اينكه اقتصاد کشور از تحريم‌ها و برخي سوء مديريت‌ها آسيب ديده است، خاطر نشان كرد: تورم بر اقتصاد كشور فشار آورده كه اميد است با اصلاح ايرادات و عملكرد صحيح، اين مشكلات مرتفع شود.

r_rsar
اخبار برگزيده