اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
جمعه 8 مهر 1401 - 30 September 2022
شناسه خبر: 195
تاریخ خبر: 1392/12/5
ساعت: 01:00
معاون اول رئيس جمهوري در برنامه تلويزيوني گفتگوي ويژه خبري(4):

رويکرد دولت اهتمام در اجراي کامل سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي است

معاون اول رئيس جمهوري همچنين با اشاره به اينکه رويکرد دولت اهتمام در اجراي کامل سياست هاي اقتصاد مقاومتي است، افزود: دولت طرح هدفمندي يارانه ها را نيز با جديت پيگيري کرده و با برنامه ريزي که انجام داده اجراي گام دوم اين طرح را دنبال خواهد کرد.

دکتر جهانگيري با تأکيد بر تلاش دولت در جهت پيشگيري از بروز مفاسد و تخلفات گفت: به مردم اطمينان مي‌دهم که دولت و قوه قضائيه پول‌هاي رفته را باز مي‌گردانند و براي جلوگيري از تکرار اين اتقاقات نيز با جديت تلاش خواهد شد.
معاون اول رئيس جمهوري به تشکيل جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي اشاره کرد و گفت: در اين دولت جلسات با حضور نمايندگان سه قوه و به طور منظم تشکيل مي‌شود.
دکتر جهانگيري در بخش ديگري از سخنان خود از اقتصاد دانش‌بنيان به عنوان ظرفيتي بزرگ ياد کرد و افزود: اقتصاد دانش بنيان مي‌تواند جايگزين نفت باشد و ايران براي اينکه به سمت اقتصاد دانش‌بنيان حرکت کند از ظرفيت بسيار بالايي برخوردار است.
وي تمرکز بر توليد ملي را يکي از اصلي‌ترين اولويت‌ها براي توسعه کشور دانست و با تأکيد بر لزوم توليد کالاهاي باکيفيت و قابل رقابت در دنيا افزود: براي توليد کالاي خوب بايد فضاي رقابتي هم در داخل براي توليدکنندگان و هم در فضاي بين‌الملل ايجاد کرد و بايد تلاش کنيم با کاهش هزينه‌هاي توليد قيمت تمام شده را پايين بياوريم.
ادامه دارد...

r_rsar
اخبار برگزيده