حضور معاون اول رييس جمهور در راهپيمايي 22 بهمن؛
دكتر جهانگيري: پيام حضور مردم به دشمنان اين است كه به هيچ وجه از آرمان هاي نظام كوتاه نخواهيم آمد
دكتر جهانگيري: پيام حضور مردم به دشمنان اين است كه به هيچ وجه از آرمان هاي نظام كوتاه نخواهيم آمددكتر اسحاق جهانگيري پيش از ظهر امروز (جمعه) همزمان با سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي،‌ از تقاطع خيابان هاي آزادي و توحيد به جمع كثير راهپيمايان تهراني ملحق شد و در اين مراسم پرشور و حماسي شركت كرد.
وي همچنين در حاشيه اين مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ملت ايران انقلاب و نظام را دوست دارند و علاقمند هستند آرمان هايي كه براي آن انقلاب كردند و در رأس آنها استقلال،‌ آزادي و نظام جمهوري اسلامي ايران در كشور مستقر شود و روز به روز به تحقق اين آرمان ها نزديك تر شويم.
دكتر جهانگيري خاطر نشان كرد: در مقاطعي كه دشمنان در مقابل نظام جمهوري اسلامي ايران مطالب جديدي عنوان مي كنند و رويكردهاي تازه اي در پيش مي گيرند،‌ مردم احساس مي كنند كه بايد پيام روشني براي دشمنان نظام بفرستند.
معاون اول رييس جمهور افزود: حضور گسترده مردم در صحنه هم براي دشمنان و هم براي مسئولين كشور پيام هاي ويژه اي دارد.
وي ادامه داد:‌پيام مردم به مسئولين اين است كه كار و تلاش بيشتري كنيد و مشكلات مردم را حل نماييد و به دشمنان نيز اين پيام را ارسال مي كنند كه ما پاي نظام ايستاده ايم و از آرمان هاي انقلاب دفاع مي كنيم و به هيچ وجه از آرمان هاي نظام كوتاه نخواهيم آمد.