طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

      
پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - 23 September 2021
شناسه خبر: ۸۳۰۶
تاریخ خبر: ۰۳/ ۰۴/ ۱۴۰۰
ساعت: ۱۸:۵۵
دکتر جهانگیری تاکید کرد:

واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه‌ای همگانی و انتظاری به حق است/شایسته نیست با ابهام‌ها و انتقاد‌ها در رسانه‌ها و افکار عمومی با کم تحملی و اهانت برخورد کرد

انتشار مطلب اهانت آمیز مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو به منتقدان روند توزیع واکسن کرونا و گران بودن قیمت واکسن ایرانی نسبت به واکسن خارجی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، واکنش معاون اول رییس جمهور را در پی داشت.

دكتر جهانگيري طي پي نوشتي به وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي بر واكسيناسيون رايگان عمومي به عنوان دغدغه‌اي همگاني و انتظاري به حق تاكيد كرد و گفت: واكسيناسيون رايگان عمومي دغدغه‌اي همگاني و انتظاري به حق است كه بخشي از آن با واردات و بخشي ديگر با توليد داخلي به صورت همزمان در حال انجام است.
معاون اول ریيس جمهور در ادامه تصريح كرده است: نبايد به تقابل نادرست اين دو اقدام دامن زد و در عين حال شايسته نيست كه به ابهام ها و يا حتي انتقادها در رسانه ها و افكار عمومي با كم تحملي و اهانت برخورد كرد. لازم است در اين خصوص اقدام مناسب انجام شود.
متن كامل پي نوشت دكتر جهانگيري به وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به شرح زير است:
جناب آقاي دكتر نمكي، واكسيناسيون رايگان عمومي دغدغه اي همگاني و انتظاري به حق است كه بخشي از آن با واردات و بخشي ديگر با توليد داخلي به صورت همزمان در حال انجام است.
نبايد به تقابل نادرست اين دو اقدام دامن زد و در عين حال شايسته نيست كه به ابهام ها و يا حتي انتقادها در رسانه ها و افكار عمومي با كم تحملي و اهانت برخورد كرد. لازم است در اين خصوص اقدام مناسب انجام شود.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh