طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 05 December 2020
شناسه خبر: ۷۵۱۱
تاریخ خبر: ۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۹
ساعت: ۰۹:۰۰
دکتر جهانگیری در پیام تبریک به مناسبت روز معلم تاکید کرد:

تعلیم و تربیت، منزل اول در راه رشد و توسعه و معلم بزرگترین راهبر و راهنماست/ راهگشایی نظام آموزش و پرورش و آموزش عالی در شمار مهمترین مسئولیت‌های ملی است

معاون اول رییس جمهور در رشته پیام‌هایی در حساب توئیتری خود با تبریک روز معلم به معلمان، استادان و مربیان، گفت: در این شرایط باز هم این معلمان و استادان و دانش آموزان و دانشجویانند که پرچم آموختن و یادگیری را در همین وضعیت برافراشته داشته اند.

متن پیام دکتر اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:
روز معلم بر همه معلمان، ‌استادان و مربیان عزیز مبارک باد. تعلیم و تربیت، منزل اول در راه رشد و توسعه و غلبه بر همه ضعف هاست و معلم بزرگترین راهبر و راهنما.
امروز هم که جامعه باید به سلامت از رویارویی با کرونا بگذرد، نه تنها تاب آوری بلکه راهگشایی نظام آموزش و پرورش و آموزش عالی در شمار مهمترین مسئولیت های ملی است. باز هم این معلمان و استادان و دانش آموزان و دانشجویانند که پرچم آموختن و یادگیری را در همین وضعیت برافراشته داشته اند.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh