طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 27 May 2020
شناسه خبر: ۷۴۵۶
تاریخ خبر: ۱۳/ ۰۱/ ۱۳۹۹
ساعت: ۰۹:۳۵
دکتر جهانگیری تاکید کرد:

امروز بیش از همیشه، زمان همبستگی اجتماعی و تفاهم ملی است/ رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی اجتناب ناپذیر است/قدردانی از مدنیت و تاب‌آوری و همکاری جمعی مردم برای در خانه ماندن

معاون اول رییس جمهور در رشته پیام‌هایی در حساب توئیتری شخصی خود با اشاره به اینکه امسال شهروندان عزیز برای سلامت خود و دیگران در خانه مانده اند، از این مدنیت و تاب‌آوری و همکاری جمعی هموطنان قدردانی کرد و گفت: امروز بیش از همیشه، زمان "همبستگی اجتماعی"و "تفاهم ملی" است.

متن این پیام به شرح زیر است:

سیزده فروردین است؛ آیین ایرانی ‫سیزده بدر‬ و جشن طبیعت. امسال شهروندان عزیز برای سلامت خود و دیگران ‫در خانه مانده‬ اند. صمیمانه از این مدنيت و تاب آوری و همکاری جمعی تشکر میکنم.
رعايت طرح ‫فاصله گذاری اجتماعی‬ اجتناب ناپذیر است، اما این فاصله ها "فیزیکی" است، دل ها و ذهن ها و اراده ها را به هم‌نزدیک کنیم. بیش از همیشه زمان "همبستگی اجتماعی"و "تفاهم ملی"است.

 

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh