طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - 06 April 2020
شناسه خبر: ۷۴۰۴
تاریخ خبر: ۱۲/ ۱۲/ ۱۳۹۸
ساعت: ۲۰:۲۰
دکتر جهانگیری در رشته پیام‌های توئیتری تاکید کرد:

کرونا با اراده و همبستگی ملی مهار شدنی است/ مردم دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی را جدی گرفته اند/ کادرهای درمانی استراحت را بر خود حرام کرده اند/ تولید و توزیع محصولات بهداشتی آغاز شده است/ وضع تسهیلات دولت برای کاهش نگرانی مردم در حوزه کسب و کار

معاون اول رییس جمهور در رشته پیام هایي در حساب توئیتری خود با تاکید بر اینکه کرونا را همه با هم مهار میکنیم، گفت: ویروس کرونا با اراده و همبستگی ملی و با اقدامات پیشگیرانه قاطع و عملی، مهار شدنی است.

متن رشته پیام های توئیتری دکتر اسحاق جهانگیری در خصوص مقابله با ویروس کرونا به شرح زیر است:

۱- ویروس کرونا با اراده و همبستگی ملی و با اقدامات پیشگیرانه قاطع و عملی مهارشدنی است. خوشبختانه آثار مثبت هر دو از امروز پیداست. مردم دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی، قرنطینه های فردی و کاهش سفرها را جدی گرفته اند، نهادهای مدنی و شبکه های مردمی برای کمک رسانی دست به کار شده اند.
۲- کادرهای درمانی همچنان استراحت را بر خود حرام کرده اند.تولید و توزیع محصولات بهداشتی آغاز شده ودستگاه های امنیتی و قضایی برای مقابله با سودجوییها با قاطعیت ورود پیدا کرده اند.دولت برای کاهش نگرانی مردم در حوزه کسب و کار تسهیلاتی را وضع کرده است.
کرونا را همه با هم مهار می کنیم.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh