طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - 04 August 2020
شناسه خبر: ۷۲۹۹
تاریخ خبر: ۲۱/ ۱۰/ ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۴۲
دکتر جهانگیری تاکید کرد:

ساقط شدن هواپیمای اوکراینی در اثر خطای انسانی پدافند هوایی فاجعه‌ای سنگین و ملی است/ باید زمینه‌ها و عوامل بروز این خطای زیان بار را با جدیت و شفافیت پیگیری کرد/ خود را شریک داغ سنگین خانواده‌های سوگوار و عموم ملت می‌دانم

معاون اول رییس جمهور حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در اثر خطای انسانی پدافند هوایی را فاجعه‌ای سنگین و ملی دانست و افزود: باید پیگیر جدی و شفاف زمینه‌ها و عوامل بروز این خطای زیان بار بود و با همدردی و ژرف اندیشی دامنه‌ها و پیامد‌های آن را تحمل پذیر کرد.

دکتر اسحاق جهانگیری در جدیدترین پیام توئیتری خود در خصوص حادثه ساقط شدن هواپیمای اوکراینی، گفت: خود را شریک داغ سنگین همه خانواده های سوگوار و عموم ملت می دانم.
متن پیام توئیتری معاون اول رییس جمهور به رح زیر است:
حادثه ساقط شدن هواپیمای اوکراینی در اثر خطای انسانی پدافند هوایی فاجعه ای سنگین و ملی است. باید خود را جای تک تک بازماندگان این فاجعه، شهروندان ایرانی و مسئولان بگذاریم تا به عمق و ابعاد آن، از قربانی شدن جوانان نخبه تا لطمه دیدن اعتماد اجتماعی و مسائل فنی و نظامی حساس باشیم.
همچنان باید پیگیر جدی و شفاف زمینه ها و عوامل بروز این خطای زیان بار بود و با همدردی و ژرف اندیشی دامنه ها و پیامدهای آن را تحمل پذیر کرد. خود را شریک داغ سنگین همه خانواده های سوگوار و عموم ملت می دانم.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh