طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً فَادْخُلِى فِى عِبَادِى وَادْخُلِى جَنَّتِى‏

      
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - 18 January 2020
شناسه خبر: ۷۲۹۵
تاریخ خبر: ۱۷/ ۱۰/ ۱۳۹۸
ساعت: ۲۱:۲۵

دکتر جهانگیری جان‌باختن تعدادی از هموطنان در مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت/ مردم استان کرمان در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید حاج قاسم سلیمانی رستاخیزی فراموش ناشدنی بر پا کردند

معاون اول رییس جمهور در پیامی جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان در مراسم پرشکوه تشییع و وداع با پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

متن پیام دکتر اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
امروز مردم شریف استان کرمان و دیگر استان های کشور با حضور باشكوه خود در مراسم تشییع و خاکسپاری سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به پاس قدرشناسی از عمری مجاهدت خالصانه آن شهید والا مقام در راه خدا و دفاع از تمامیت ارضی کشور و مبارزه با تروریست های دست پرورده دشمنان اسلام و ایران به ویژه جنایتکاران داعشی، رستاخیزی فراموش ناشدنی بر پا کردند.
متاسفانه حادثه تلخ و ناگوار جان باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان عزیز که در اين مراسم پرشکوه شركت كرده بودند، موجب تاسف و تاثر عمیق شد. اين مصيبت اندوهبار را به آحاد مردم شريف ايران، مردم قدرشناس استان كرمان و به ويژه خانواده هاي داغدار عزيزان از دست رفته تسليت مي گويم و براي جانباختگان رحمت و رضوان الهي، براي مصدومان شفاي عاجل و براي بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.
اسحاق جهانگيري
معاون اول رييس جمهور

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh