طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 September 2020
شناسه خبر: ۷۰۸۹
تاریخ خبر: ۲۳/ ۰۷/ ۱۳۹۸
ساعت: ۱۰:۰۰
با حضور دکتر جهانگیری انجام شد؛

افتتاح هنرستان فنی و حرفه‌ای زینبیه دماوند/ بهره برداری همزمان ۱۹۸۲ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی

با حضور معاون اول رییس جمهور هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه زینبیه دماوند افتتاح شد.

افتتاح هنرستان فنی و حرفه‌ای زینبیه دماوند/ بهره برداری همزمان ۱۹۸۲ پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی

دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه شنبه) با حضور در این مدرسه، به همراه وزیر آموزش و پرورش از بخش های مختلف و کلاس های درس این واحد آموزشی بازدید کرد.
گفتنی است همزمان با افتتاح این هنرستان فنی و حرفه ای، معاون اول رییس جمهور از طریق ارتباط زنده تلویزیونی با استان های کرمان، اصفهان و یزد فرمان افتتاح همزمان 1982 پروژه آموزشی، پرورشی و ورزشی با ده هزار کلاس درس در سراسر کشور را صادر کرد.
در ارتباط زنده تلویزیونی دکتر جهانگیری با این سه استان، گزارشی از میزان سرمایه گذاری و تعداد پروژه های آموزشی هر استان ارائه شد.
بر اساس این گزارش ها 67 پروژه در استان کرمان در قالب 303 کلاس درس با اعتبار 90 میلیارد تومان و در 42 هزار متر مربع زیربنا به بهره برداری رسیده است. در استان یزد نیز 41 پروژه و در استان اصفهان 93 پروژه در قالب 482 کلاس درس با اعتبار 95 میلیارد تومان و در زیربنای 94 هزار متر مربع به بهره برداری رسیده است.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh