طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh

اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

      
سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - 07 July 2020
شناسه خبر: ۶۹۲۳
تاریخ خبر: ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۸
ساعت: ۱۵:۳۸
با حضور دکتر جهانگیری صورت گرفت؛

امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا

با حضور معاون اول رییس جمهور تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا، در راستای رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال، کاهش وابستگی به واردات و استفاده حداکثری از ظرفیت تولید داخل در سال رونق تولید امضاء شد.

امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا

این تفاهم نامه همکاری در جریان سفر معاون اول رییس جمهور به استان البرز بین دکتر حمید پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور و دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و دکتر عباس علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا به امضا رسید.
بر اساس مفاد این تفاهم نامه، از ظرفیت های گروه مپنا در جهت رونق تولید و رشد اقتصادی و رفع نیازهای کشور در اجرای طرح ها، پروژه ها و تأمین قطعات و تجهیزات استفاده می شود. همچنین ایفای نقش موثر شرکت گروه مپنا در راه اندازی و اجرای پروژه های کلان در بخش های صنعت و معدن، برق و پروژه های نیروگاهی، آب و پساب، نفت و گاز و پتروشیمی، حمل و نقل و برقی سازی خودروها و خطوط ریلی، ایستگاه های شارژ سریع و معمولی خودروها و ذخیره سازی انرژی در سطوح شبکه و خانگی از دیگر بندهای تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا است.
در صورت نهایی شدن این تفاهم نامه، از توانمندی های شرکت گروه مپنا به ویژه فناوری های متمایز این گروه در تأمین حلقه های مفقوده زنجیره تولید و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز کشور بیش از پیش استفاده خواهد شد.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh