طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ      
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - 19 October 2019
شناسه خبر: ۶۹۲۳
تاریخ خبر: ۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۸
ساعت: ۱۵:۳۸
با حضور دکتر جهانگیری صورت گرفت؛

امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا

با حضور معاون اول رییس جمهور تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا، در راستای رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال، کاهش وابستگی به واردات و استفاده حداکثری از ظرفیت تولید داخل در سال رونق تولید امضاء شد.

امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا

این تفاهم نامه همکاری در جریان سفر معاون اول رییس جمهور به استان البرز بین دکتر حمید پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور و دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و دکتر عباس علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا به امضا رسید.
بر اساس مفاد این تفاهم نامه، از ظرفیت های گروه مپنا در جهت رونق تولید و رشد اقتصادی و رفع نیازهای کشور در اجرای طرح ها، پروژه ها و تأمین قطعات و تجهیزات استفاده می شود. همچنین ایفای نقش موثر شرکت گروه مپنا در راه اندازی و اجرای پروژه های کلان در بخش های صنعت و معدن، برق و پروژه های نیروگاهی، آب و پساب، نفت و گاز و پتروشیمی، حمل و نقل و برقی سازی خودروها و خطوط ریلی، ایستگاه های شارژ سریع و معمولی خودروها و ذخیره سازی انرژی در سطوح شبکه و خانگی از دیگر بندهای تفاهم نامه همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور و گروه مپنا است.
در صورت نهایی شدن این تفاهم نامه، از توانمندی های شرکت گروه مپنا به ویژه فناوری های متمایز این گروه در تأمین حلقه های مفقوده زنجیره تولید و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز کشور بیش از پیش استفاده خواهد شد.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh