طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ      
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - 19 October 2019
شناسه خبر: ۶۸۹۹
تاریخ خبر: ۲۵/ ۰۴/ ۱۳۹۸
ساعت: ۱۷:۴۲

پیام تسلیت دکتر جهانگیری در پی جان باختن ۲۰ نفر از هموطنان در حوادث دلخراش جاده ای/ دستور معاون اول رییس جمهور برای رسیدگی فوری به وضعیت آسیب دیدگان و بررسی علل وقوع این سوانح

معاون اول رییس جمهور در پیامی جان باختن ۲۰ نفر از هموطنان در حوادث دلخراش جاده‌ای در شهرستان خوانسار و جاده ایرانشهر-بم را تسلیت گفت.

متن پيام دكتر اسحاق جهانگيري به شرح زير است:
جان باختن 20 نفر از هموطنان عزيز در حوادث دلخراش جاده اي واژگوني ميني بوس در شهرستان خوانسار و نیز تصادف خودرو با اتوبوس مسافربری در جاده ايرانشهر-بم که منجر به آتش سوزی هر دو دستگاه شد، موجب تألم و تأسف شديد گرديد.
این حوادث تلخ و غم‌انگیز را به مردم نجيب و صبور استان هاي سيستان و بلوچستان و اصفهان به ویژه خانواده های داغدیده آنها تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و رضوان واسعه الهی و برای مجروحان شفای عاجل مسالت دارم. از مسوولان ذي ربط به ويژه استانداران محترم اصفهان و سيستان و بلوچستان می خواهم تا ضمن رسيدگي فوري به وضعيت آسيب ديدگان و بررسی‌ علل دقيق وقوع اين سوانح ناگوار، نتیجه را به اطلاع عموم مردم شریف ایران برسانند و با انجام اقدامات لازم از تکرار این دست اتفاقات تلخ جلوگیری کنند.
اسحاق جهانگيري
معاون اول رييس جمهور

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh