طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - 22 February 2019
شناسه خبر: ۶۴۵۱
تاریخ خبر: ۰۸/ ۰۹/ ۱۳۹۷
ساعت: ۱۱:۴۲

بازدید معاون اول رییس جمهور از چند روستای زلزله زده استان کرمانشاه / دکتر جهانگیری بر تسریع در بازسازی واحد‌های مسکونی خسارت دیده تأکید كرد

معاون اول رییس جمهور از چند روستای زلزله زده استان کرمانشاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت خسارات و روند رسیدگی به زلزله زدگان قرار گرفت.

حضور معاون اول رییس جمهور در دو روستای زلزله زده «کرکهرک و چم امام حسن»دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز (پنجشنبه) در جریان بازدید از چند روستای زلزله زده استان کرمانشاه، در روستاهای «کرکهرک و چم امام حسن» در شهرستان قصرشیرین حضور یافت و ضمن بازدید از برخی واحدهای مسکونی، در منزل یکی از اهالی روستا در فضایی صمیمانه با مردم سخن گفت و پای درد دل آنان نشست.
معاون اول رییس جمهور در این دیدار گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما مسئولان باید به مشکلات مردم و تامین امکانات لازم برای آنها توجه ویژه ای داشته باشند.
در این دیدار صمیمانه مردم روستا خواستار توجه بیشتر مسئولان و دستگاه‌های خدمات رسان برای تسریع در بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از زلزله شدند.
دکتر جهانگیری سپس در روستای چم امام حسن حضور یافت و در چادر یکی از زلزله زدگان با تاکید مجدد بر ضرورت تسریع در رفع مشکلات زلزله زدگان گفت: مشکلات مردم باید بر اساس اولویت بندی و رفع نیازهای اساسی برطرف شود.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh