طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - 17 February 2019
شناسه خبر: ۶۲۲۸
تاریخ خبر: ۱۹/ ۰۴/ ۱۳۹۷
ساعت: ۰۹:۱۵

معاون اول رییس جمهور وارد استان اصفهان شد / استان اصفهان در تاریخ تحولات کشور پیشرو و پیشتاز بود

به منظور بازدید و بهره برداری از چند طرح و پروژه مهم صنعتی و زیربنایی، دقایقی پیش وارد استان اصفهان شد و از سوی استاندار و جمعی از مدیران استانی مورد استقبال قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور وارد استان اصفهان شد / استان اصفهان در تاریخ تحولات کشور پیشرو و پیشتاز بوددكتر جهانگيري قرار است تا ساعتي ديگر مجتمع فولاد سبا را افتتاح كند و شركت در جلسه شوراي اداري استان اصفهان، رونمايي از پرتال سرمايه گذاري و برند شهر اصفهان و نيز افتتاح خط يك قطار شهري اصفهان از ديگر برنامه هاي دكتر جهانگيري در اين سفر يك روزه است.
معاون اول رييس جمهور در بدو ورود به فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان با بيان اينكه مردم انقلابي اصفهان همواره در تاريخ كشور و تحولات سياسي، اقتصادي و فرهنگي نقش پيشرو و پيشتاز داشته اند، گفت: براي من و همراهان توفيق بزرگي است كه در اين سفر خدمت آنها رسيده و اداي ادب و احترام كنيم.
وي با بيان اينكه استان اصفهان جايگاه ارزنده اي در حوزه اقتصادي و صنعتي دارد، گفت: بايد به مسائل استان در سطح كلان و ملي نگريسته شود.
دكتر جهانگيري گفت: استان اصفهان در برخي رشته هاي مهم صنعتي نظير فولاد رتبه نخست را در كشور دارد و در اين سفر ضمن گفتگو با مديران ارشد اين بخش از طرح هايي كه تكميل شده بازديد خواهيم كرد.
معاون اول رييس جمهور با اشاره به اينكه يكي از مهمترين مسائل استان اصفهان موضوع حمل و نقل شهري است، گفت: برنامه ريزي دولت در اين جهت است كه در همه كلان شهرها موضوع حمل و نقل عمومي و بويژه راه اندازي قطار شهري در دستور كار قرار گيرد تا در حاشيه آن به مسائل زيست محيطي نيز توجه ويژه اي شده باشد.
وي با اشاره به اينكه در كنار همه امتيازها و فرصت ها مشكلات و چالش هايي نيز وجود دارد، گفت: اصلي ترين مسئله استان اصفهان موضوع آب است البته كم آبي يكي از مهمترين مسائل پيش روي كشور است و ما در اكثر استانهاي ايران با اين مشكل روبرو هستيم.
دكتر جهانگيري افزود : استانهايي كه در حوضه آبريز اصفهان قرار دارند نظير استان خوزستان،كهگيلويه و بويراحمد و چهارمحال بختياري نيز با مسئله آب دست و پنچه نرم مي كنند و بايد با كمك مسئولين،‌ مردم و صاحب نظران به راهكارهايي برسيم كه مشكلات مردم در زمينه آب شرب، كشاورزي و نيز نياز بخش صنعت به نحو مطلوب برطرف شود.
گفتني است در اين سفر وزير صنعت، معدن و تجارت و جمعي از معاونان دستگاه هاي دولتي دكتر جهانگيري را همراهي مي كنند.

انتهای پیام /*
گالری تصاویر
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh