طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - 18 January 2019
شناسه خبر: ۶۰۴۶
تاریخ خبر: ۰۵/ ۰۱/ ۱۳۹۷
ساعت: ۱۲:۴۴

دیدار نوروزی شماری از مقامات کشوری و لشگری با معاون اول رییس جمهور/ دکتر جهانگیری: مردم باید عزم و اراده مسئولین برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را احساس کنند

شماری از وزرا، معاونین رییس جمهور، روسا و معاونین سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی، استانداران، برخی مقامات و فرماندهان نیرو‌های مسلح، تعدادی از مدیران عامل بانک‌ها و مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری با معاون اول رییس جمهور دیدار کردند.

دیدار نوروزی شماری از مقامات کشوری و لشگری با معاون اول رییس جمهور/ دکتر جهانگیری: مردم باید عزم و اراده مسئولین برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را احساس کننددر اين ديدارها كه همزمان با نخستين روز كاري سال 1397 انجام شد، دكتر اسحاق جهانگيري سال نو را تبريك گفت و براي همه مردم ايران آرزوي سربلندي و موفقيت كرد.
معاون اول رييس جمهور همچنين با اشاره به انتظارات مردم از مسئولين كشور، اظهار داشت: با وجود مشكلات متعدد در كشور، همه دستگاههاي اجرايي كشور بايد با انرژي مضاعف و جديت هرچه بيشتر تلاش كنند تا مردم عزم و اراده مضاعف مسئولين براي رفع دغدغه ها و كاهش مشكلات‌شان را احساس كنند.
دكتر جهانگيري با يادآوري شعار سال جديد و نامگذاري سال 1397 از سوي مقام معظم رهبري تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، بر لزوم حمايت از بخش توليد و نيز تلاش همگاني براي تحقق شعار سال جاري تاكيد كرد.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh