طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 26 April 2018
کد خبر: ۴۸۸۳
تاریخ خبر: ۲۵/ ۰۸/ ۱۳۹۵
ساعت: ۱۰:۵۸
حضور دكتر جهانگيري در روستاي شمزان دولاب:

بازديد دكتر جهانگيري از طرح آباداني و پيشرفت شهرستان قلعه گنج

معاون اول رييس جمهور از پروژه توان افزايي طرح آباداني و پيشرفت شهرستان قلعه گنج بازديد كرد و با توضيحات استاندار كرمان و فرماندار قلعه گنج در جريان جزئيات اين برنامه قرار گرفت.
بازديد دكتر جهانگيري از طرح آباداني و پيشرفت شهرستان قلعه گنجدكتر اسحاق جهانگيري پيش از ظهر امروز (سه شنبه) پس از حضور در روستاي شمزان دولاب، از برنامه ريزي هاي صورت گرفته براي توان افزايي طرح آباداني و پيشرفت شهرستان قلعه گنج مطلع شد.
در جريان اين بازديد، استاندار كرمان و فرماندار قلعه گنج توضيحاتي درباره جمع آوري اطلاعات مورد نياز شامل ظرفيت هاي شغلي و معرفي مشاغل سازگار با محيط زيست اين منطقه ارائه كردند.
راه اندازي صندوق اعتبارات خرد روستايي، تشكيل تعاوني توسعه روستايي، نياز سنجي و برنامه ريزي و برگزاري دوره هاي آموزشي در زمينه كارآفريني، بازاريابي و مهارتهاي شغلي از ديگر محورهايي بود كه گزارش آن به معاون اول رييس جمهور ارائه شد.
گفتني است معاون اول رييس جمهور در جمع اهالي اين روستا حضور يافت و دقايقي را پاي صحبت و درد و دل آنها نشست و در فضايي صميمانه به گفت و گو با آنها پرداخت و از دغدغه هاي اصلي شان مطلع شد.
در اين مراسم وزراي جهاد كشاورزي، صنعت، معدن و تجارت و روساي بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي و بنياد علوي نيز حضور داشتند.
مساحت شهرستان قلعه گنج 10440 كيلومتر مربع است و 76376 نفر جمعيت ساكن دارد كه 12000 نفر در مناطق شهري و بيش از 63000 نفر در مناطق روستايي و عشايري حضور دارند.

انتهای پیام /*
اخبار مرتبط
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh