طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - 15 November 2018
شناسه خبر: ۴۷۳۷
تاریخ خبر: ۱۷/ ۰۷/ ۱۳۹۵
ساعت: ۰۹:۲۷

رونمايي معاون اول رييس جمهور از شش فروند بالگرد هلال احمر

معاون اول رييس جمهور از شش فروند بالگرد جديد جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران رونمايي كرد.
رونمايي معاون اول رييس جمهور از شش فروند بالگرد هلال احمردكتر اسحاق جهانگيري صبح امروز (شنبه) با حضور در سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر، ضمن رونمايي از اين شش فروند بالگرد جديد، از تجهيزات و امكانات امداد و نجات جمعيت هلال احمر بازديد كرد.
براساس گزارش مديرعامل شركت هليكوپتري نويد وابسته به جمعيت هلال احمر، اين شركت در بيش از 15 استان خدمات امداد هوايي و مردم ياري از جمله حمل و نقل مجروح و مصدوم و اطفاء حريق فعاليت دارد.
براساس اين گزارش براي تكميل و توسعه استعداد پروازي جمعيت هلال احمر و پوشش پروازي شبانه روزي در 31 استان كشور، به 17 فروند بالگرد جديد ديگر نياز است.
معاون اول رييس جمهور همچنين از گروه هاي مختلف امدادي نظير، گروه امداد و نجات كوهستان، واكنش سريع، گروه غواصي، گروه امداد و نجات در سيلاب و تجهيزات مختلف همچون دستگاه زنده ياب، كمك هاي اوليه و جزوات و كتب تأليف شده جمعيت هلال احمر نيز بازديد كرد و با توضيحات رييس جمعيت هلال احمر در جريان آخرين توانمندي ها و دستاوردهاي اين جمعيت قرار گرفت.
لازم به ذكر است وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و معاون علمي و فناوري رييس جمهور در اين بازديد دكتر جهانگيري را همراهي مي كند.

انتهای پیام /*
r_rsar
اخبار برگزيده
طراحی و تولید: "ایران سامانه"
Copyright© Iransamaneh